Certyfikat bezpieczenstwa zostal uniewazniony

Pomocy specjalne potrzebują do rzeczy sprzętu, który sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Nie ważne czy czynność ma przebiegać przy gaszeniu ognia, na pustyni lub w otoczeniu agresywnych chemikaliów. Gadżety będące na wyposażeniu muszą się zobaczyć w stu procentach.

Latarka atex Do grupy ekskluzywnych produktów zalicza się latarki. Latarki posiadające europejski atest bezpieczeństwa. Latarka atex sprawdza się w drużynach strażackich, w warunkach podniesionych temperatur i zadymienia, ograniczającego widoczność. Latarki w współzależności od konstrukcji mają kilka źródeł światła. Główny strumień, o białym świetle niezmieniający kolorów oświetlanych tematów oraz o wysokim stopniu skupieniu wiązki. Boczny panel diod daje światło rozproszone i kilka intensywne. Dodatkowo (opcjonalnie) urządzone są w moduł światłowodowy, który pewno żyć stosowany do oświetlania trudno-dostępnych szczelin. Pełne naładowanie akumulatora pozwoli na produkcję ciągłą w porządku dziewięciu godzin, a nowoczesny niklowo-manganowy akumulator nie jest obciążony pamięcią ładowania. Po powrocie do bazy, do całkowitego naładowania baterii wystarczają zaledwie trzy godziny. W zestawie otrzymuje się ładowarka samochodowa i sieciowa.

Trwałość obudowy Powinny jej używać formacje ratownictwa chemicznego, dlatego że korpus latarki wytrzymuje starcie z naprawdę agresywnymi chemikaliami. Kwasy i zasady nie pokonają ich. Nawet Butanon jest wolny szans, i toż zbyt sprawa materiału użytego do spełnienia obudowy. Fortron, o nim mowa, jest zupełnie wytrzymałym polimerem. Polisiarczkiem fenylenu nie rozwija się w żadnym rozpuszczalniku do dwustu stopni Celsjusza. Temperatura, w jakiej zachowuje swe wady, sięga dwustu czterdziestu stopni Celsjusza, a krótkotrwale do dwustu siedemdziesięciu stopni. Wyróżnia się samoistną niepalnością. Jeszcze, co niezwykle istotne, stanowi o moc lżejszy o metalu. Mała nasiąkliwość sprawia, że może istnieć użyty w urządzeniach robiących w wilgotnym środowisku. Ważnym szczegółem, dla ekip zarabiających na wysokościach jest stan głowicy, uniemożliwiający rozwijania się przedmiotu. Po upadku wyhamowuje ruch obrotowy, co zapobiega spadaniu z pomostów bądź w głębie. Ergonomiczny, opływowy kształt i antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że latarka idealnie siedzi w dłoni.