Co uzyskasz stosujac oprogramowanie pc market

PC Market firmy Insoft to najbardziej elastyczny program, zarówno dla mniejszego sklepu jak i dla supermarketu – a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł główny jest w zasięgu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W miarę rozwoju jednostki można rozwijać ją o kolejne moduły. PC Market jest przyjaznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez naszych konsumentów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market?
W każdym momencie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci to wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca zapewnia Ci najniższe ceny. Zawsze będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile ma Ci jeszcze wpłacić pieniędzy. W każdej chwili program określi jaką ilość pieniędzy masz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić dużo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz z pomocy kolektorów informacji. Samodzielnie i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na naszym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najciekawszych jest program PC-Market.

Stworzony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Wykorzystuje go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i łatwy w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest przejrzysty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych, a także wszelkiego rodzaju sprzętem, jaki można zobaczyć w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl