Comarch klasyka windows 8

Samymi z najpopularniejszych programów przeznaczonych dla spółek są te powstające z serii Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), szczególnie dla przedsiębiorstw posiadających komputery idące w gronu DOS. Część ta aktualizowana jest już przez przeszło 20 lat i skorzystała przez ostatni sezon duże i prawe grono zwolenników.
Program spośród ostatniego pliku są aplikacjami DOSowymi, które dokonują w stylu operacyjnym Microsoft DOS.

System zarządzania produkcjąSystem do zarządzania produkcją | Systemy ERP | POLKAS

Jak sposób operacyjny można używać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to kompletna i spójna oferta idealna dla maluchów oraz średnich firm handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Pakiet ma kilka programów do zarządzania, księgowości i marketingu, które leczą w medium DOS. W porządek Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace oraz Kadry).
Klienci z wszystkiej rodziny programów serii Comarch ERP Klasyka mogą wybrać te, które doskonale gwarantują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez powodu na toż który dobrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W podstawowym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to spowodowało, że pakiet ten bronił się w wielu terenach Polski również w wielu dziedzinach podstawowym standardem. Klienci cenią sobie jego efektywność, stabilność i funkcjonalność. Seria ta ukazuje się prostą obsługą, niezawodnością i łatwym interfejsem. Do ostatniej chwili z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla marek będących klientami pakietu, którzy wspominają o przejściu na drugie aplikacje Comarch przygotowano specjalną ofertę. Nie wymagają oni obawiać się kosztownej wymiany mebla i zakupu innych sposobów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w skóry aplikacji Comarch Asysta. Mówi to też tych klientów, którzy do ostatniej chwili czerpali z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.