Ekran dotykowy co to jest

GASTRO POS jest programem, który idzie na krótką i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo prosty organizm na zbycie gastronomicznym cieszy się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w praktyki kelnerom a tym tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych oraz długich szkoleń, i bardzo prosta forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z szeroką gamą funkcji, znacznie dokładnie sprawdzi się w nie chociaż w średnim, pojedynczym lokalu, a dodatkowo w budowy gastronomicznej.

obudowa wzmocniona

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom oraz modułom GASTRO POS stanowi wysoce sprawnym systemem, jaki weźmiemy na targu. W relacje od profilu lokalu, albo istnieje toż bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najidealniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy jak również efektu jaki tworzy. W współzależności od stanowiska, można również ustalić widok opcji tak, aby stanowił on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel jest kontakt do wszystkich możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z sposobami hotelowymi i akcesoriami do zadań specjalnych.