Erp optima 2016

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać opinię na pomysł ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to tradycyjne narzędzie dla małych oraz małych firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr natomiast płac, jest także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodności z ustawą o rachunkowości. Dotyczy toż z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego otwarte są w nim nowego typie narzędzia do informowania i analiz oraz dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można zarobić nie tylko wstęp do jego podstawowych i mocnych funkcji, lecz też do pomoce technicznej, która ułatwia rozwiązywanie tych problemów i stosowanie rozwiązań dobranych do pewnej dziedzinie a instytucje. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima pewno nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych działów a wszelkiej firmy, lecz również przyczynić się w niscy środek do wzmocnienia jej sukcesów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online czy więcej z 60-dniowego dema offline. Istnieje to wyjątkowo ważne, ponieważ dzięki temu ważna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w danej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego już ponad 60000 spółek z wielu branż, co stanowi oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego spełnionych.