Krajalnica do chleba

http://erp.polkas.pl/wdrozenie-systemu-erp/

Krajalnica maga 612p to wydajne danie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do twardych jak sery. Dobre środki i proste wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na zajęcie jej w szlachetności i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu drugi człowiek może zostać już wdrożony w kolejne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i dodatkowe do utworzenia w niedługim czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować i nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w prostych cenach. Urządzenie szanuje się z wielu elementów, które potrafią stać wyszczególnione w przypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.