Krajalnica fam

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wartość i długie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste jak i delikatne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie podejmuje się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klas Krajalnica została zrealizowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i pracę maszyny. Artykuły z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które tworzą związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich żywotność. Kolejne elementy zostały zrobione z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica jest także wyposażona w profesjonalną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego tylko jak widzi się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w roli przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.