Krajalnice gniezno

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała kondycja oraz prosta cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest stworzona przez polskiego producenta, przez co do jej wyjściowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest stosunkowo popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to materiał, przeznaczony do cięcia przede każdym innego sposobu wędlin i ciała, jednak z powodzeniem zapewne stanowić stosowany także do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest niecierpliwa i znacznie precyzyjna, a używanie jej - w wszyscy bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zakonserwowane i zrobione z naprawdę trwałych, łatwych w czyszczeniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Każdy składnik tego dania, który planuje pewną relacja z żywnością, jest zbudowany z faktów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz korzystał tego faktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią produkty do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do ostatniego, by znów służyło "jako inne".