Ksiegowosc internetowa cena

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i zajmującej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo różnych odbiorców, dodaje je a uniwersalność i prostota obsługi. Co wysoce ważne, są one dobrane do właściwych wzorów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najwyższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do firm prowadzących całą księgowość, kiedy również instytucji rozliczających się w strukturze księgi zysków i rozchodów czyli na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada dużą gamę funkcji koniecznych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo czytelnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z pomysłem nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten projekt w porównaniu z własnymi daje dużo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć swoje raporty i wydruki, na inny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych cech z zastosowaniem tzw. pól własnych, czy i rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje i realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zapłacone w momencie; ewidencja środków trwałych, a też wartości lekkich i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.