Obsluga kasy fiskalnej z minimum sanitarnym

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź domu gastronomicznego, toż znacznie dobro znasz, że szybkość obsługi użytkownika stanowi drinkiem z najważniejszych wyzwań, którym musisz sprostać. Jednakże może nie domyślałeś się nigdy, że duży pomysł na ten zakres trzyma nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale też samo wprowadzenie zamówienia do stylu i oddanie go w walucie fiskalnej.

comarch optima downloadJak dodać nowy rejestr VAT w programie Optima? | Systemy ERP | POLKAS

Jeśli więc Twój dom wyposażony stanowi w dawne lub kilka zaawansowane, czy przestarzałe kasy, wtedy ten aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie przenosi się na jego spełnienie, oraz jego wada z świadczonych przez Ciebie usług!
Na szczęście na zbytu pojawia się jeszcze dużo udogodnień, a branża gastronomiczna może korzystać z coraz dużo zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio zabierają się na sytuacja oferowanych usług! I tak z taką misją, jaka planuje na końca poprawę jakości usług gastronomicznych, działamy my. Posiadamy Ciż do zaoferowania drink z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja jest nie dość, że bardzo intuicyjna, to więcej do złudzenia przypomina rzecz na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc goście nie będą byliśmy ogromniejszych trudności z adaptacją do ostatnich rozwiązań! Ponadto cały program realizuje w układzie dotykowym, zapewniając łatwy i co najważniejsze, bardzo większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera daje się znacznym zaawansowaniem technicznym i łatwością obsługi, ponieważ jest ona przez wpisanie korzystnego dla danego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli chce Ci na obsłudze użytkownika na największym, światowym poziomie! Gastro Pos jest wykorzystywany i lubiany w moc wielkich lokalach gastronomicznych i eleganckich barach! Nie myśl się więc ani chwili dłużej i spraw, by Twój dom wzniósł się na coraz wyższy poziom!