Obsluga klienta intercity

Jeśli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź domu gastronomicznego, to szalenie dobra znasz, że szybkość obsługi klienta stanowi samotnym z najważniejszych wyzwań, którym wymagasz sprostać. Jednakże że nie domyślałeś się nigdy, że istotni wpływ na ostatni atrybut posiada nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale jednocześnie samo wprowadzenie zamówienia do planu i oddanie go w kwocie fiskalnej.

Jeśli to Twój dom urządzony stanowi w dawne lub kilka zaawansowane, czy przestarzałe kasy, toż tenże aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie przenosi się na jego zadowolenie, oraz jego wada z podawanych przez Ciebie usług!
Na szczęście na placu pojawia się jeszcze bardzo udogodnień, a branża gastronomiczna może używać z jeszcze dużo zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przesuwają się na jakość świadczonych usług! I dopiero z taką pracą, jaka zamierza na końca poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Traktujemy Ci do zaoferowania sam spośród najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja stanowi nie dość, że bardzo intuicyjna, to nadal do złudzenia przypomina działalność na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą posiadali większych dolegliwości z adaptacją do kolejnych rozwiązań! Ponadto cały plan uczestniczy w trybie dotykowym, zapewniając ciężki i co najistotniejsze, znacznie szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera wyróżnia się znacznym zaawansowaniem technicznym i prostotą obsługi, ponieważ następuje ona przez wpisanie idealnego dla poszczególnego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli zależy Ci na obsłudze klienta na najogromniejszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest użytkowany i ceniony w moc renomowanych lokalach gastronomicznych i doskonałych barach! Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej i stwórz, by Twój dom wzniósł się na jeszcze większy stopień!