Plan finansowy 2013

Comarch ERP Optima toż dużo poszukiwany w Polsce program przygotowany dla niższych oraz większych korporacji z dowolnej dziedziny. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest łatwo wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a dodatkowo doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z nowych dziedziny i sektorów rynku, takich jak: handel także pomocy, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie posiada jedynie pozytywne, a oto kilka spośród nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która jest właścicielem firmy NeoNail jest prowadzącą międzynarodową firmą z części stylizacji i pielęgnacji paznokci. Z powodu jej występowania są blisko konsumentów, przekazując im atrakcyjne i innowacyjne produkty. Wykorzystując w swojej branży program Comarch Optima twierdzą, że całe transakcje dają się przebiegać sprawniej.

Printemps jest doskonale znaną siecią dużych sklepów, które polecają się dystrybucją produktów wiodących marek ze świata mody, towarów bogatych i najodpowiedniejszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, biznesy w Caen, Tours i Breście zostały w dłoniach firmy Comarch zadanie przebudowy swojego stylu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej uzupełnia się w biedy i wyglądania firmy Printemps natomiast będzie zwykle przy niej w następujących krokach rozwoju.

Oferta spółki Kontri.pl to szeroki asortyment bielizny, jak i odzieży i produktów pończoszniczych. Dzięki wdrożeniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet stosowanych jest w forma automatyczny, i jedynymi osobami, które wykorzystują start w sztuk polecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to firma z Włoch oferująca odzież dla żon a mężczyzn. Wraz z bardzo dużym rozwojem sieci, firma zaczęła poszukiwania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Dali na układ Comarch Optima.