Pos graduacao gastronomia anhembi morumbi

Fakturowanie program

Pos gastro to oprogramowanie stworzone bardzo na potrzeby gastronomii. Jest wyjątkową, a jednocześnie lepszą, alternatywą dla tradycyjnej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki finansowe i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest równy w obsłudze. Użytkownik jest szansa wyświetlenia sprzedanych potraw w rozwoju dnia, z podziałem na zupy oraz dania mięsne włącznie. Program jest i uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i należących do dobrej jakości, nie chce on zapamiętywania kodów PLU, kiedy w tradycyjnej kasie fiskalne. Nazwy produktów grane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono specjalnie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Wspominając o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja dana jest na indywidualne stanowisko pracy.
Gastro pos jest wiele użytecznych funkcji. Użytkownik jest szansa łącznia lub dzielenia rachunku w sprawach, kiedy klienci płacą za jednych siebie. Istnieje także opcja otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, i były podgląd bieżącego rachunku. Dobrym wyjściem jest funkcja bycia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości stanowisk sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos przez system audiowizualny zezwala na znaczenie automatycznej danej do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na ekranie w kuchni.
Ciekawą pracą istnieje dodatkowo tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Dostępne są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i daty dnia. Zamieszczone informacje można z możliwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy dodatkach w menu. Program współpracuje z systemami hotelowymi i specjalnymi urządzeniami. Obsługuje inne formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie właśnie ze powodu na wartość, ale przede każdym wygodę użytkowania.