Program gastro pos pobierz

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, potrzebne w wszelkim sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego modelu biznesów są bardzo różne, a na wesele niewielki budżet nic nie musi być bariery przed wgraniem takiego podejścia. Wiele rewelacyjnych narzędzi jest bowiem tanich w budów – również to w zupełności za darmo. Oto kilka z darmowych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS szkolone są w formule Open Source – a a są otwarty kod źródłowy, dzięki jakiemu stanowimy szansę przedstawiać je we polskim charakterze i zaliczać do swoich potrzeb. Co istotne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie przechodzą w spółce, zaś nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS kupi na przechowywanie i robienie wiedzy o konsumentach, sprzedaży, dostawach oraz pracownikach, dzięki czemu bardzo dobro sprawdzi się w mniejszych oraz zwykłych sklepach i punktach handlowych. Ma on dobry interfejs również bardzo wydajny moduł do raportów. Niestety, jako sposób internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kapusty czy drukarki fiskalne, stanowi szczególnie ograniczone.
Floreant POS
Floreant POS to drinki z czystszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki dużej społeczności klientów również możliwości używania komercyjnego wsparcia technicznego jego ojców, Floreant POS jest całkowicie profesjonalne narzędzie dla wszystkiego biznesu gastronomicznego – bez względu na jego powierzchni. Zaletami organizmu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w zupełnie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla innych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a ponadto ogromne możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Wyróżnia się on całymi szansami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń stosowanych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, i masa nowych urządzeń.

ozdobne opaski z kokardką dla niemowlakaOzdobne opaski z kokardką dla niemowlaka - Bubu sklep