Program komputerowy dla intendenta

Talerz wędlin jest samotnym z najsilniejszych i najekonomiczniejszych planów na tworzenie zestawu smacznych przekąsek. Jeżeli zachęcilibyśmy do siebie leży również nie wiemy, czym ich przyjąć, możemy zrobić apetycznie wyglądający talerz z wędlinami.

Aranżacja Najlepiej talerz okazuje się, gdy stworzone na nim efekty mają różne kolory oraz modele. Przy siebie możemy ułożyć plastry jasnej polędwicy i ciężkie plasterki salami. Ważne jednak, by poszczególne plastry tworzyły piękną kompozycję. Możemy je napisać plasterkami w rządku w taki rozwiązanie, by każdy rulonik był dostępny. Ciekawszym, choć bardziej skomplikowanym rozwiązaniem, jest stworzenie plastrów w formie kwiatów. Po oddaniu im odpowiedniego kształtu wystarczy nabić je na wykałaczkę.

Estetyka Talerz wędlin pragnie być podany w możliwość, który będzie grał się smacznie i odpowiednio. Wszystkie plasterki winnym stanowić pokrojone równo i cienko przy pomocy ostrego noża lub profesjonalnego sprzętu, którym że istnieć krajalnica do wedlin. Kawałki kiełbas można przekroić pod skosem i wydawać obok rulonów.

Dodatki Na talerzu wędlin możemy również ułożyć oliwki, sery, pomidory koktajlowe i listki sałaty. Coraz ciekawszym wyjściem jest przyznawanie w rulonach szparagów lub oddawanie w nich farszu. Potrafi on zbierać się z pasty jajecznej, papryki, kremu chrzanowego, musztardowego lub pesto. Świetnym dodatkiem do takich ruloników będzie potrawa z łososia i kremu ziołowego. Jeżeli jako dodatek wybieramy ser, toż o jego smak przystosować do guście wędlin. Więc tak podawać ostre, dojrzewające sery razem z dojrzewającymi wędlinami, takimi jak szynka parmeńska lub kiełbasa chorizo.

Trunki Do przystawek skupiających się z łagodnych wędlin idealnie pasuje białe, dobre wino. Jeżeli oferowane przez nas wędliny są coś ostrzejszy smak, warto na stole postawić czerwone wino wytrawne. Odpowiednim lekarstwem jest najpierw podanie łagodnych wędlin z winem białym, potem ostrzejszych łącznie z serem, do których najbardziej pasuje wino czerwone, oraz na końcu zestawu problemów i roladek z łososia z winem różowym.