Przedluzanie wlosow holandia

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-optima/comarch-erp-epracownik/

Przedłużanie włosów jest coraz popularniejszą metodą wśród kobiet, żebym ich włosy zyskały piękny, kredyty i pełen wygląd. Ten styl jest sposobem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Jest wiele szkół tego środka, w współzależności od preferencji klientki, stanu włosów, czasu który chcemy, aby doczep się trzymał włosów, bo wszystka z form daje inne produkty.
Jedną z najstarszych dróg jest metoda keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Zawarta w skórze keratyna zawierająca właściwości regenerujące jest przydatna na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy dobrej pielęgnacji utrzymuje się trzy, cztery, i nawet pięć miesięcy.
Niezwykle atrakcyjną formą przedłużania włosów jest forma na mikroringi. Polega ona na budowaniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich małych obrączek. Jest toż strategia dla pań, jakie nie mają miłości do alergii, gdyż obrączki spowodowane są z metalu. Mikroringi budowane są na dwa sposoby: z silikonem i bez silikonu. Główną wadą tej taktyki jest brak oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość trwały sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt trzyma się od trzech do czterech miesięcy, a po ściągnięciu pasemka potrafią być dodatkowo wykorzystane, jednak przydatna jest więc zmiana obrączek na kolejne.
Inną metodą jest metoda na ultradźwięki, która liczy na budowaniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, a za pomocą fal energetycznych. Poleca się ją do włosów cienkich i zniszczonych. Czas noszenia jest nawet sześć miesięcy, a rezultat jest całkowicie niewidoczny. Wadami tej metody jest duża cena i ważniejszy i mało niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, jakie chcą sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na szczególne okazje wykorzystywana jest droga clip on/off, jaka istnieje więcej najprostszą, lecz też najmniej trwałą oraz osłabiającą włosy metodą przedłużania. Liczy na wpięciu, we wcześniej przygotowane do ostatniego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Wartością stanowi niewielka cena zabiegu, dobry efekt na rozpuszczonych włosach i duża jednorazowa zmiana naszego wyglądzie.