Salatka z 3 papryk

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu naszych i nie tylko polskich potraw. Ważna je spełniać praktycznie z wszystkiego warzywa, zintegrowanego z nowymi w idealnych proporcjach i odpowiednio doprawionego. Nic więc dziwnego, iż nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, ale stanowi jeszcze prawdziwą bombą witaminową, konieczną do podparcia naszego ciała w prawdziwej formie.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy zakupić w sklepach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i doskonale doprawione. W wielu wypadkach jednak wielu dużo lubią samodzielnie komponowane surówki, i całym ich mankamentem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub czarnego ich szatkowania. To więc w dowolnym domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To krótkie urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w jakiejkolwiek kuchni. Jest zaopatrzone w odpowiedni pojemnik, do jakiego wrzucamy obrane warzywa w sum, lub ewentualnie pokrojone w mniejsze fragmenty. Doskonałej formy rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z wszelkim selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to gotuj na ostatnie, jak zrobić pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie kilka sekund. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakieś inne warzywa w takiej kombinacji, którą wysoce chcemy, i włączymy urządzenie, i po paru minutach możemy wziąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Natomiast wtedy wszystko bez ścierania sobie palców oraz paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, łatwo a dokładnie. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która śni o tym, żebym jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a jakiej nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To narzędzie, które inwestuje nasz czas, i zagrzewa do ostatniego, by jeść coraz więcej surowych, świeżo siekanych warzyw!