System informatyczny banku

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w końcu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest eksploatowany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova odpowiada na wiele potrzeb tych przedsiębiorstw.
Wielofunkcyjność kupi na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z popularnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności.
System umożliwia pełną mobilność.
Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz pozwoli na obsługę na tablecie.
Inne dostępne wersje to praca na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową.
System umożliwia pełną opiekę i dostarczanie zadań.
Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji działania prawdopodobnie funkcjonowań w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w praktyce i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech wariantach.
1. Standardowy zakup licencji – stoi się ona cechą klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłat lub leasingu.
2. Wynajem oprogramowania – wartość jest uzyskiwana w strukturze opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Idealne rozwiązanie dla słabych oraz średnich firm.
3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury – całość usługi jest osiągana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdecydowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrealizowany przez firmę Soneta sp. z o.o.
Spółka została założona w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy.
Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które wykonywa, że Przyjaciele a Klienci otrzymują najwyższą efektywność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy.
Marka jest zatrudniona społecznie i wzmacnia takie organizacje jak “Wiosna” czy “Mimo wszystko Anny Dymnej”.