Uslugi informatyczne instalacja systemu

Sieć Partnerów Comarch istnieje w oparciu o pewien z najpiękniejszych pomysłów partnerskich w całym kraju. Comarch Ślubni to ponad 900 firm z pełnej Nasz. Stały one dokładnie wybrane, liczą sobie zwykle z kilku do kilkunastu pracowników. Podlegały szczegółowej selekcji, by zapewnić jak największy stopień usług informatycznych potencjalnym klientom.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/oprogramowanie-dla-malych-firm/Oprogramowanie dla małych firm - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Comarch swoim dostawcom w interesie oferuje m.in.: - profesjonalne szkolenia biznesowe i ważne, - pomoc w przyjściu do klientów, - usługa ze perspektywy opiekuna regionalnego, - wsparcie działań promocyjnych, - reklamę na naszych serwisach i stronach www, - możliwość korzystania z środków dokonanych przez naszych specjalistów. Partnerzy o potwierdzonych kompetencjach są położeni na indywidualnej mapie sprzedaży Programu Partnerskiego Comarch. Stopień widoczności na mapie związany istnieje z stopnia aktywności handlowej danego partnera i wykonania określone kryteria sprzedażowe. W planu podjęcia współpracy z nazwą Comarch i przeżycia jej partnerem należy zetknąć się na spotkanie z przedstawicielem firmy, odbyć Cykl Szkoleń Autoryzacyjnych w charakterze produktów Comarch oraz podpisać korzystną umowę o współpracy. Warto zostań Partnerem Comarch, gdyż sposoby tej firmy to ciągle najchętniej wybierane rozwiązania biznesowe w Polsce, a Program Partnerski to wielkie zyski odpowiednie do danego sporcie i instytucji. Comarch oferuje również specjalne Ścieżki Kompetencyjne, czyli program rozwoju pracowników Partnerów budujących społeczność współpracowników Comarch. Pierwszym krokiem do przyjęcia współpracy jest przeprowadzenie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.comarch.pl. Wystarczy wpisać swoje dane personalne oraz numer NIP przedsiębiorstwa. Z zainteresowanymi zetkną się pracownicy firmy w charakterze omówienia warunków współpracy.