Wspomaganie i usprawnianie procesow zarzadzania przedsiebiorstwem

Program comarch xl jest to rozbudowany system klasy ERP wspomagający i usprawniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wdrażane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmniejszych, kilkuosobowych do wielkich korporacji mających wiele oddziałów na całym świecie.


Główne zalety oprogramowania tej klasy są widoczne w następujących dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa:
– obsługa i rozliczenia księgowe,
– gospodarka i zarządzanie stanem magazynowym,
– obieg wewnętrzny i zewnętrzny dokumentów,
– analizy wewnętrznych procesów firmowych,
– sprzedaż i zarządzanie relacjami z klientem końcowym,
– obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

http://www.comarch-polkas.pl/jak-dzialamy/Partner Comarch - Kraków - Polkas

Program comarch xl charakteryzuję się bardzo rozbudowanymi możliwościami i posiada budowę modułową.
Daję to nieograniczone możliwości budowania rozwiązania dopasowanego do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa.
Serie modułów zgromadzone są w obszary, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą.
System firmy comarch jest dopasowywany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest wnikliwą analizą wszystkich procesów a także potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności w środowisku.
Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję również system w modelu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa wtedy w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową.
Ten system dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie ma potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i utrzymania oprogramowania.
Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwalają one na definiowanie procesów produkcyjnych.
Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak i zamienniki. Tworzenie różnych wersji technologicznych pozwala na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do klienta zewnętrznego.
Obecnie program comarch xl jest wykorzystywany w ponad 5000 przedsiębiorstw w całej Polsce. Największe branże obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka.
Najwięksi klienci to:
– Kupiec
– VOX składy budowlane