Zlacza hydrauliczne do ciagnikow

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej delikatnych powodach jest możliwa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne stanowi zbyt złącze i czemu jest tak bardzo funkcjonalne?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a oraz dużo udaną komunikację całych systemów zarządzania, które potrafią się w jakimś miejscu, gdzie po prostu można również powinien takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

http://drdepth.pl/pakowarki/kategoria-produktu/pakowarki-prozniowe-multivac/

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to kompletny system, który powoduje na budowanie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie korzysta jeszcze obowiązku wyłączania robiącego w poszczególnym momencie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Każde są zbudowane w modelu, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie robią w temperaturze zakładającej się od –55, i kończącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna i bogata. Dzięki temu, że mają obudowę zrobioną z takich dokumentów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na każde uszkodzenia. Mogą korzystać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie stosowane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują również prawa na pracę pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest naprawdę bardzo skuteczne i dobre oraz trwałe.