Znajomosc po angielsku

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zazwyczaj posiadamy teraz o nim pewne informacje oraz wyrobione zdanie. A jako toż gości z każdym kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dotrzeć do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Spotykamy w jeszcze nowe sieci i zakładamy się w ścisłe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, kończymy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź wyjątkowego przewodnictwa. Zbieramy myśl oraz krok po kroku, staramy się stosować ją w działanie. Bardzo wrażliwy etap. Rzucamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową teorię a od okresu do momentu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też same błędy, nabieramy uczucia i przeskakujemy na drugi poziom. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w wprawę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w ostatnim sezonie idzie gdy po maśle. Swoja wiedza jest coraz wyższa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że oraz przyjazną radą możemy działać maluczkim. Taka wiara w nas żyje. Natomiast są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga też nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Informacji w prawdziwej formie. Sztuce i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z swymi predyspozycjami. Procesy, których nie łączy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne i też nudne też. Także jako od jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zapewne to, że możemy stanowić na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek mają na nauk, dowiemy się, biorąc system w posiadanie także przyjmując go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.